BDO Legal Łatała i Wspólnicy

Oferujemy usługi prawne dla biznesu, zapewniając wsparcie eksperckie w zakresie wszystkich istotnych dziedzin prawa. Koncentrujemy się głównie na obsłudze prawnej podmiotów działających na rynku kapitałowym, transakcjach fuzji i przejęć (M&A), doradztwie korporacyjnym, procesach legal due diligence, nieruchomościach i inwestycjach, energetyce oraz postępowaniach sądowych. Biura w Warszawa i Kraków.
__

BDO Legal Łatała i Wspólnicy Business Information

Jesteśmy na rynku usług prawniczych od 25 lat. Świadczymy kompleksową obsługę prawną na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

Posiadamy biura w Krakowie i w Warszawie.

Oferujemy usługi prawne dla biznesu, zapewniając wsparcie eksperckie w zakresie wszystkich istotnych dziedzin prawa. Koncentrujemy się głównie na obsłudze prawnej podmiotów działających na rynku kapitałowym, transakcjach fuzji i przejęć (M&A), doradztwie korporacyjnym, procesach legal due diligence, nieruchomościach i inwestycjach, energetyce oraz postępowaniach sądowych.

Mając świadomość, iż bezpieczeństwo prawne to klucz do sukcesu każdej firmy, dostarczamy skutecznych i co najważniejsze - "szytych na miarę" - rozwiązań, które ten sukces pozwolą osiągnąć.

BDO Legal Łatała i Wspólnicy sp.k. jest kancelarią stowarzyszoną z międzynarodową siecią BDO. Sieć BDO posiada 1400 biur na całym świecie, wchodzące w jej skład BDO Legal to obecnie 26 firm prawniczych, w 12 krajach Europy.

Nasze wyróżnienia:

  • tytuł Firma Partnerska dla MSP, przyznany przez Giełdę Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie;
  • akredytacje Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - łączenie przedsiębiorstw i pozyskiwanie finansowania na rozwój i prowadzenie przedsiębiorstwa na terytorium UE;
  • tytuł specjalistów w dziedzinie M&A oraz rynków kapitałowych od międzynarodowej organizacji Global Law Experts;
  • tytuł SEG MAR PARTNERA oraz SEG ISR PARTNERA przyznawane przez Fundację Standardów Raportowania (powołanej przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych).
Line of Business
Reset all
Check all
Tax
Reviews by ServicesNumber of reviews
Transfer Pricing (TP)
0

Reviews

Overview (All Reviews)
Timeline
Insider Reviews

Who knows best how the business really performs?

Take an insider look at the business, shared by current and past employees.

Client Reviews
🙊 Communication
🙊 Communication
2.0
__
🧠 Knowledge & Skills
🧠 Knowledge & Skills
4.0
__
🎁 Ability to Deliver
🎁 Ability to Deliver
6.0
__
🤑 Value for Money
🤑 Value for Money
8.0
__
🚀 Innovation, Creativity & Technology
🚀 Innovation, Creativity & Technology
10
__
Company Reviews
The business doesn't yet have any Client Reviews. Did you work with BDO Legal Łatała i Wspólnicy?