BDO Ukraine LLC

Надання аудиторських послуг відповідно до національних стандартів та МСФЗ, підготовка інтегрованого звіту, бухгалтерський аутсорсинг та інші послуги.
__

BDO Ukraine LLC Business Information

Сьогодні важко уявити становлення і розвиток бізнесу без професійного правового захисту. Сучасна правова система України має складну структуру, яка зазнає постійних змін. Адвокати та юристи нашої компанії досконало володіють правовою теорією і з успіхом використовують свої знання на практиці в рамках супроводу численних судових процесів. Детальний аналіз навіть найскладнішій ситуації завжди дозволяє нам знайти прийнятні шляхи її вирішення. Активна творча діяльність збагатила співробітників Юридичної Компанії «ЛЕКСЕЛ» унікальним інноваційним досвідом і дозволила, спираючись на західні стандарти, розробити низку технологій, які є know-how юридичної Компанії i дозволяють максимально якісно і швидко винайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Відповідальне ставлення та індивідуальний підхід забезпечують максимальний і найкращий результат. На сьогоднішній день нами успішно завершені судові справи в сфері корпоративного права, акціонерних товариств, зовнішньоекономічної діяльності, оподаткування, інтеллектуальтной власності, банкрутства, міжнародної торгівлі та інші справи за участю українських та іноземних компаній.

Політика діяльності нашої компанії будується на принципах компетентності, кліентоорієнтовності, об'єктивності та суворої конфіденційності договірних правовідносин наших партнерів і клієнтів. Ми орієнтуємося не на миттєву вигоду, а на перспективну співпрацю.

Line of Business
Reset all
Check all
Tax
Reviews by ServicesNumber of reviews
Transfer Pricing (TP)
0

Reviews

Overview (All Reviews)
Timeline
Insider Reviews

Who knows best how the business really performs?

Take an insider look at the business, shared by current and past employees.

Client Reviews
🙊 Communication
🙊 Communication
2.0
__
🧠 Knowledge & Skills
🧠 Knowledge & Skills
4.0
__
🎁 Ability to Deliver
🎁 Ability to Deliver
6.0
__
🤑 Value for Money
🤑 Value for Money
8.0
__
🚀 Innovation, Creativity & Technology
🚀 Innovation, Creativity & Technology
10
__
Company Reviews
The business doesn't yet have any Client Reviews. Did you work with BDO Ukraine LLC?